Cięcie i wiercenie w betonie – oddział w Krakowie

Oferujemy zarówno wiercenie w betonie, jak i cięcie betonu. Specjalizacją firmy jest wykonywanie otworów wiertnicami, piłami jezdnymi oraz ściennymi w betonie zbrojonym. Posiadany przez nas profesjonalny sprzęt, umożliwia wiercenie otworów o średnicy do ϕ700 mm oraz cięcie do 730 mm. Głównym obszarem, na którym działamy jest woj. podkarpackie oraz świętokrzyskie, przede wszystkim Kraków.

Technika diamentowa – niezawodna w cięciu betonu

Do wiercenia i cięcia betonu wykorzystujemy tzw. metodę diamentową, którą opanowaliśmy do perfekcji, dzięki licznym szkoleniom odbytym na terenie całego kraju. Czym jest wiercenie diamentowe? To forma wiercenia rdzeniowego. Wiertło obrotowe łączy się z wiertłem diamentowym. W ten sposób można w łatwy i szybki sposób wykonać precyzyjnie odmierzone otwory. Diament jest najtwardszym naturalnie występującym materiałem na świecie, dlatego doskonale nadaje się do tworzenia otworów w różnych materiałach, w tym w betonie, metalu, a także szkle.

Wiercenie rdzeniowe betonu polega na wierceniu idealnie zaokrąglonych otworów w:

  • betonowych ścianach,
  • podłogach,
  • suficie,
  • nawierzchniach asfaltowych,
  • innych konstrukcjach.

Diamentowa technika cięcia, kucia i wiercenia w betonie umożliwia przebicie się przez każdy rodzaj powierzchni i to w bardzo krótkim czasie. Minimalizuje to koszty inwestycji, nie tracąc na poziomie efektu końcowego. Dbamy o jakość świadczonych przez nas usług, dlatego do wiercenia i cięcia betonu używamy profesjonalnego sprzętu, który jest systematycznie odnawiany i poddawany kontroli.

Kraków nam zaufał – dowiedz się dlaczego

Na rynku istniejemy nieprzerwanie od ponad 10 lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć nie tylko cenne doświadczenie, ale przede wszystkim zaufanie wielu firm budowlanych oraz osób prywatnych. Zależy nam na dobrej współpracy, dlatego staramy się utrzymywać jak najlepszy kontakt z klientem, jesteśmy gotowi pójść na kompromisy. Każde zlecenie jest inne, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania klienta. Zawsze dbamy o bezpieczeństwo podczas cięcia i wiercenia betonu, zarówno swoje, jak i osób postronnych.

Od 2007 roku, w którym powstaliśmy, zrealizowaliśmy dziesiątki projektów, w tym:

  • budowę wiaduktów na autostradzie A4,
  • modernizację szpitali,
  • unowocześnienie obiektów przemysłowych,
  • modernizację domów prywatnych.

Każde zlecenie wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, przez co udało nam się uzyskać miano fachowca z zakresu cięcia oraz wiercenia w betonie, szczególnie na terenie Krakowa. Poprzez długoletnie doświadczenie w branży, które jest podłożem do uzyskania pełnej satysfakcji klienta z wykonanych robót, udało nam się stworzyć wysoce przeszkoloną ekipę. To właśnie wykwalifikowany i niezawodny zespół specjalistów czyni z nas firmę zasługującą na zaufanie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, zwłaszcza tych związanych z cięciem betonu oraz wierceniem w betonie.


Zapewniamy swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania zarówno w zakresie cięcia betonu, jak i wiercenia w betonie, korzystając z wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia wykwalifikowanego w tej dziedzinie personelu. Gdzie nas znajdziesz? Działamy głównie w Krakowie, choć wykonujemy usługi także w innych miejscowościach w województwie podkarpackim oraz świętokrzyskim. Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie zakładu.