Cięcie i wiercenie w betonie – oddział w Sandomierzu

Sandomierz, będący miastem, przez który przechodzi wiele szlaków turystycznych, jest pod lupą wielu przedsiębiorców. Popularność również zyskał dzięki serialu „Ojciec Mateusz”, przez co mnóstwo turystów odwiedza najbardziej rozpoznawalne miejsca z serii. Nic więc dziwnego, że wciąż planowane są tutaj inwestycje z myślą zarówno o odwiedzających Sandomierz, jak i dla jego mieszkańców. Jeżeli potrzebują Państwo sprawdzonych fachowców od wiercenia w betonie, cięcia betonu szlifowania i frezowania betonu, a także wyburzania i rozbiórek, koniecznie zgłoś się do Diament-Bud.

Jak możemy ci pomóc

Od ponad 10 lat pomagamy firmom budowlanym i innym wykonawcom na terenie całej Polski. Zajmujemy się wierceniem i cięciem betonu techniką diamentową – dzięki specjalnym tarczom wykonanym z diamentów jesteśmy w stanie przebić się przez najtwardsze powierzchnie, w tym ściany, drogi asfaltowe czy mury. Oprócz pracy na placu budowy, oferujemy również sprzedaż akcesoriów do cięcia i wiercenia w betonie, w tym tarcze i wiertnice.


Nie czekaj – w cięciu i wierceniu w betonie nie mamy sobie równych. Zaufało nam wielu, gdyż zapewniamy profesjonalizm, skuteczność działań, jak i terminowość realizacji zlecenia. Pracowaliśmy przy budowie autostrady A4, licznych szpitali i innych obiektów publicznych oraz prywatnych. Jeżeli Twoja inwestycja mieści się w okolicach Sandomierza, śmiało możesz do nas zadzwonić – obszar naszych działań jest bardzo szeroki. Zapraszamy!