Cięcie i wiercenie w betonie – oddział Przemyśl

Przemyśl – miasto położone w woj. podkarpackim, licząca ponad 60 tys. mieszkańców. Słynąca z przemysłu kosmetycznego, drzewnego czy automatyki przemysłowej. Zachęcamy wszystkich inwestorów, firmy budowlane, a także osoby prywatne, do skorzystania z naszych usług. Specjalizujemy się w wierceniu i cięcia betonu, żelbetu techniką diamentową. Zajmujemy się również wyburzeniami i rozbiórkami, szlifowaniem i frezowaniem betonu, jak i sprzedażą tarcz diamentowych, wiertnic i ich akcesoriami.

Diament-Bud – działamy na terenie Przemyśla i okolic

Będąc ponad 10 lat na rynku, oprócz doświadczenia i wysokiej jakości usług, zyskaliśmy przede wszystkim zaufanie wielu przedsiębiorców i firm budowlanych – nie tylko z Przemyśla. Współpracowaliśmy przy budowie wiaduktów na autostradę A4, jak i przy budowie licznych obiektów publicznych czy szpitali. Dysponujemy sprawdzonym sprzętem do wiercenia i cięcia betonu, który regularnie wymieniamy i poddajemy kontroli jakości. Dbamy o ścisły kontakt z klientem, bezpieczeństwo podczas pracy oraz terminowość realizacji.

Technika diamentowa gwarantuje doskonałą jakość cięcia, gdyż jest w stanie przebić się przez najbardziej wymagające powierzchnie, nie tylko z betonu. Zajmujemy się wierceniem otworów w ścianach, asfalcie, jak i cięciem konstrukcji żelbetowych. Wyburzamy budynki w sposób kontrolowany i bezpieczny. Stawiamy na współpracę, kompromisy i profesjonalne podejście. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny!