Cięcie i wiercenie w betonie – oddział Mielec

Mielec – miasto położone w woj. podkarpackim, słynie przede wszystkim z przemysłu lotniczego. Jego motto „Tu rozwijają się skrzydła!” można dopisać nie tylko do wspomnianego lotnictwa, ale także do prężnie rozwijającego miasta, który inwestuje w nowe drogi, ośrodki publiczne czy edukacyjne. Do tego typu projektów potrzebni są m.in. specjaliści od cięcia i wiercenia w betonie, którzy z łatwością poradzą sobie z każdym zleceniem. Diament-Bud właśnie takimi fachowcami są – i chętnie podejmą się każdego zadania!

Technika diamentowa – gwarancja skutecznego wiercenia i cięcia betonu

Mając ponad 10letnie doświadczenie zyskaliśmy sobie zaufanie wielu firm budowlanych i osób prywatnych z Mielca, jak i innych miast w całej Polsce. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który gwarantuje wiercenie otworów o średnicy do ϕ700mm oraz cięcie do 730mm. Technika diamentowa zapewnia przewiercenie się przez najtwardszą powierzchnię – nie tylko beton, ale i ściany, nawierzchnie asfaltowe, czy konstrukcje stalowe. Korzystamy z wysokiej jakości wierteł, które regularnie odnawiamy i poddajemy kontroli. Dzięki temu wykonujemy pracę szybko, ale i skutecznie.

Realizowaliśmy wiele projektów, w tym pomoc w budowie wiaduktów dla autostrady A4. Oprócz samego wiercenia i cięcia w betonie, wykonujemy także rozbiórki, frezowanie i szlifowanie betonu, jak również wzmacnianie konstrukcji. Prowadzimy także sprzedaż tarcz diamentowych i wiertnic. Od lat działamy na terenie miasta Mielec, współpracując z wieloma inwestorami i firmami. Dbamy o ścisły kontakt, bezpieczeństwo podczas pracy i terminowość realizacji. Działamy również w okolicach Mielca – skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty!