Cięcie i wiercenie w betonie – oddział w Zamościu

Zamość – miasto nazywane m.in. „Perłą renesansu”, dzięki swojemu wyjątkowemu zespołowi architektoniczno-urbanistycznego w Starym Mieście. Mieści w sobie ponad 60 tys. mieszkańców, będąc ważnym ośrodkiem kulturalnym, turystycznym i edukacyjnym w kraju. Wspomniane Stare Miasto znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, co mocno wpływa na branżę turystyczną. Chociaż dominują tutaj przedsiębiorstwa rolnicze, to jednak rośnie liczba inwestycji na terenie tego miasta. W kwestii wiercenia i cięcia betonu nie mamy sobie równych – jeżeli więc szukasz specjalistów, którzy pomogą Ci w realizacji budowy nowego obiektu, wiaduktów czy biurowca, możesz na nas liczyć!

Jak możemy Ci pomóc

Diament-Bud od ponad 10 lat współpracuje z licznymi firmami budowlanymi i prywatnymi przedsiębiorcami z całej Polski – również z Zamościa. Zajmujemy się cięciem betonu (do 730mm), wierceniem w betonie (otwory o średnicy do ϕ700mm), szlifowaniem i frezowaniem betonu, a także rozbiórkami i wyburzeniami. Do cięcia i wiercenia betonu wykorzystujemy wiertnice i tarcze diamentowe, które gwarantują przebicie się przez najtwardsze powierzchnie – również asfalt. Pracowaliśmy przy budowie autostrady A4, przy szpitalach i wielu innych obiektach handlowo-przemysłowych. Dysponujemy sprawdzonym i nowoczesnym sprzętem, którego poddajemy regularnym kontrolom i wymianom. Podczas pracy dbamy o bezpieczeństwo swoje, jak i osób postronnych.

Działamy szybko, terminowo i profesjonalnie. Utrzymujemy ścisły kontakt z klientem, oferując także fachowe doradztwo z dziedziny wiercenia i cięcia w betonie. Pracowaliśmy na terenie całej Polski, nie tylko w Zamościu i okolicach. Swoją popularność zyskaliśmy ciężką pracą, która daje oczekiwane efekty. Zaufało nam wielu – dołącz do nich już dziś! Wystarczy telefon lub kontakt mailowy!