Cięcie i wiercenie w betonie – oddział w Lublinie

Lublin – stolica województwa i powiatu lubelskiego, drugie co do wielkości ludności miasto w Małopolsce, a dziewiąte w całej Polsce. Od 2004 roku jest miejscem, gdzie realizowane są liczne inwestycje w celu jego rozwoju kulturowego, turystycznego, jak i usługowego i przemysłowego. Potrzeba więc na wynajmowanie usług budowlanych nigdy nie maleje. Jeżeli potrzebują Państwo specjalistów od wiercenia w cięcia betonu na terenie Lublina, to lepiej trafić nie mogliście. Diament Bud od lat specjalizuje się w diamentowej technice wiercenia i cięcia w betonie/żelbetonie. Wykonujemy otwory wiertnicami, piłami jezdnymi i ściennymi. Dzięki naszemu profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy w stanie tworzyć odwierty o średnicy do ϕ700mm oraz cięcie do 730mm.

Oferujemy usługi dla firm i osób prywatnych z Lublina i okolic

Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w swojej branży. Uzyskaliśmy dzięki temu nie tylko wiedzę i wysoką jakość usług, ale przede wszystkim zaufanie licznego grona firm budowlanych i osób prywatnych – nie tylko z Lublina. Cięcie i wiercenie w betonie wykonujemy techniką diamentową, którą opanowaliśmy do perfekcji. Gwarantuje ona przebicie się przez każdą powierzchnię jak ściany czy nawierzchnie asfaltowe. Wycinamy otwory okienne, drzwiowe, jak również stropy i witryny. Segmenty diamentowe z kolei zapewniają cięcie najbardziej zbrojonych konstrukcji żelbetowych.

Działamy na terenie całej Polski – również w Lublinie i okolicach. Realizowaliśmy takie projekty jak budowę wiaduktów na autostradzie A4, modernizowaliśmy szpitale i wiele innych obiektów przemysłowych. W kwestii cięcia i wiercenia betonu nie mamy sobie równych – gwarantujemy satysfakcję z wykonanej usługi, ścisły kontakt, profesjonalne podejście i terminowość realizacji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – wystarczy zadzwonić!