Cięcie i wiercenie w betonie – oddział Stalowa Wola

W Stalowej Woli, mieście liczącym sobie ponad 60 tys. mieszkańców, mieści się wiele przedsiębiorstw, w tym najsłynniejsza Huta Stalowa Wola oraz Elektrownia Stalowa Wola S.A. Jest to miasto, które prężnie się rozwija, wciąż inwestując w nowe drogi, mosty, biurowce i zakłady produkcyjne. Jesteśmy po to, aby wspierać inwestorów i firmy budowlane w realizacji owych projektów – specjalizujemy się w wierceniu i cięciu w betonie, rozbiórkach, wyburzeniach, a także sprzedaży akcesoriów do wiertnic. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych naszymi usługami.

Cięcie betonu w Stalowej Woli i okolicach

Istniejemy na rynku już ponad 10 lat. Od momentu rozpoczęcia działalności zawarliśmy współpracę z licznymi firmami budowlanymi i prywatnymi wykonawcami, na terenie całego kraju (z naciskiem na woj. podkarpackie). Klienci docenili nas za profesjonalizm, dokładność, terminowość i szybkość w realizacji zleceń. Wiercenie i cięcie betonu wykonujemy ze starannością, przestrzegając zasad BHP. Wykorzystujemy do pracy technikę diamentową, gdyż to właśnie diament gwarantuje doskonałą jakość cięcia i wiercenia w takich powierzchniach jak beton.

Wiercenie w betonie – zgłoś się do Diament-Bud

Nie czekaj – nikt w Stalowej Woli nie wykona pracy tak dobrze, jak my. Oprócz wieloletniego doświadczenia posiadamy sprawdzony i nowoczesny sprzęt, którego regularnie poddajemy przeglądom i wymieniamy. Zaufało nam wielu klientów – przekonaj się, dlaczego! Prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy w ramach pytań o nasze usługi. Zapraszamy!