Sprzedaż / Regeneracja

Sprawdź w czym możemy pomóc

Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych wierteł (koronek) do wiertnic oraz tarcz diamentowych do wszelkiego typu maszyn (szlifierki kątowe, piły stołowe, piły jezdne, piły ścienne itp.) znanych światowych producentów. Oferowane przez nas wiertła, tarcze posiadają wysokiej jakości segment. Przed dopuszczeniem do sprzedaży produkty testujemy w naszej firmie.

Proponowane przez nas narzędzia diamentowe sprostają nawet najbardziej wymagającym klientom. To co dla konkurencji jest nie do pogodzenia dla nas stało się priorytetem.

Aby zapoznać się z ofertą prosimy o telefon: 509 266 295

Nasze produkty

cennik diamant-2017.cdr

Narzędzia marki ZENESIS

wykonane są według najnowszej technologii pozycjonowanych diamentów. W strukturze segmentów diamenty są uporządkowane w trzech wymiarach. W dwóch tworzą strukturę trójkątów, co powoduje powstanie uporządkowanych warstw, które odkrywają się w trakcie pracy narzędzia. W trzecim wymiarze szeregi diamentów są uporządkowane w sposób naprzemienny, dzięki czemu w sposób czynny pracuje ich większa ilość oraz ułatwione jest odprowadzanie urobku.

Dzięki tym rozwiązaniom narzędzia diamentowe ZENESIS - w porównaniu z rozwiązaniami tradycyjnymi - odznaczają się podczas całego okresu używania:

  • znacznie większą szybkością cięcia
  • znacznie większą żywotnością
  • równomiernym zużyciem
  • płynną pracą
  • mniejszym zapotrzebowaniem na energię
ZENESIS i inne - cennik 2017.cdr
01
02
03
04