Cięcie i wiercenie w betonie – oddział w Nowym Sączu

Nowy Sącz – trzecie miasto pod względem liczby ludności w województwie małopolskim. Jednocześnie jedno z najstarszych miast w Małopolsce, które istnieje od XIII w. Organizowane są tutaj Targi Budownictwa i Stolarki Budowlanej. Będąc popularnym miejscem do tworzenia nowych inwestycji budowlanych, zapotrzebowanie na specjalistów do takich usług jak wyburzenia, rozbiórki czy wiercenie w betonie stale rosną. Jeżeli jesteś inwestorem, który szuka tego typu fachowców, trafiłeś we właściwe miejsce. Diament-Bud zajmuje się cięciem i wierceniem betonu za pomocą tarcz diamentowych. Prowadzimy także sprzedaż wiertnic i akcesoriów.

Nasza oferta

Działamy na terenie całej Polski – Nowy Sącz nie jest wyjątkiem. Współpracowaliśmy z wieloma firmami budowlanymi, jak również osobami prywatnymi. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w wierceniu i cięciu betonu, frezowaniu i szlifowaniu betonu, jak i wyburzeniach czy rozbiórkach. Technika diamentowa, z której korzystamy, gwarantuje doskonałą jakość cięcia i przebicie się przez najbardziej wymagającą powierzchnię, w tym ściany, konstrukcje stalowe i żelbetowe, czy powierzchnie asfaltowe. Nasz sprzęt potrafi wiercić otwory o średnicy do ϕ700mm oraz ciąć beton do 730mm.

Zaufało nam wielu inwestorów, ponieważ mogą liczyć na profesjonalną pomoc, terminowość realizacji i skuteczność działań. Dbamy o bezpieczeństwo podczas pracy, jak również o ścisły kontakt z klientem. Jesteśmy gotowi także na kompromisy. Działamy też w okolicach Nowego Sącza. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – wystarczy do nas zadzwonić!