Cięcie i wiercenie w betonie – oddział w Tarnobrzegu

Tarnobrzeg jest największym w Polsce ośrodkiem wydobycia i przetwórstwa siarki. Planowane jest również w nim m.in. budowanie dwupasmowej obwodnicy, mostu nad Wisłą, czy rozbudowa sieci kanalizacyjnej. Nie da się ukryć, że w przyszłości realizowanie będzie wiele innych inwestycji, w których firmy budowlane będą miały pełne ręce roboty. Z pomocą przychodzimy więc i my - firma Diament-Bud zajmuje się cięciem i wierceniem betonu techniką diamentową, jak również rozbiórkami i wyburzeniami, frezowaniem i szlifowaniem betonu, czy sprzedażą akcesoriów do wiertnic. Gwarantujemy terminowość, dokładność i profesjonalizm. Sprawdź naszą ofertę!

Ponad 10 lat na rynku

Istniejemy ponad dekadę na rynku, współpracując z wieloma firmami budowlanymi na terenie całej Polski. Jesteśmy specjalistami w wierceniu i cięcia w betonie – dzięki diamentowym wiertłom i tarczom mamy możliwość przebić się przez każdą grubość nawet najtwardszych powierzchni. Z łatwością wywiercimy otwory o średnicy do ϕ700mm oraz przetniemy beton do 730mm.

Działamy na terenie Tarnobrzegu, jak i jego okolicach – wiele inwestycji ma miejsce w pobliskich miastach i gminach, dlatego nie zamykamy się na inne lokalizacje. Wystarczy do nas zadzwonić, a wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane!


Posiadamy najlepszy na rynku sprzęt, jak i zespół doświadczonych specjalistów. Jeżeli potrzebujesz fachowców od wiercenia w betonie, cięcia betonu czy w prowadzeniu rozbiórek, koniecznie się z nami skontaktuj. Zadzwoń lub napisz – na pewno się odezwiemy!